^Наверх!

красота за 5 минут

Рецепт маски "Краса" за 5 хвилин "

Ефект глибокого та делікатного очищення шкіри і експрес-маски одночасно забезпечує використання "Косметичних подушечок", змочених у теплій воді чи кефірі.

 

сияние кожи

Рецепт маски "Сяюча шкіра"

Регулярне використання Косметичних подушечок як основи для домашніх масок забезпечить Вашій шкірі молодий та здоровий вигляд. Ви будете приємно здивовані вже після першого використання!

Рецепт «Маски краси»  для жирної шкіри

Усунення проблем жирної шкіри забезпечує використання Косметичних подушечок у поєднанні з соком помідора та медом. Покращує колір обличчя.

Рецепт маски «Рум'яні щічки» для всіх типів шкіри

"Косметичні подушечки", збагачені вітамінами і мінералами морквяного соку і меду, надають шкірі обличчя здорового кольору і свіжого вигляду. Для всіх типів шкіри.

Рецепт маски "Для всіх типів шкіри" Виноградна "

Цілющі властивості винограду і "Косметичних подушечок". Маска забезпечує максимальне живлення шкіри всіх типів з одночасним відновленням та очищенням.

Рецепт маски "Для всіх типів шкіри " Фруктова "

Цілющі властивості злакових культур і вітамінний комплекс фруктів забезпечують нормалізацію роботи жирових залоз, живлення та відновлення шкіри.

Рецепт маски  для всіх типів шкіри «З тонізуючим ефектом"

Експрес-метод надання свіжості шкірі обличчя за допомогою "Косметичних подушечок". Має стійкий тонізуючий ефект.

Рецепт маски для всіх типів шкіри «З тонізуючим ефектом"

Рецепт маски "Для розгладжування зморшок" для всіх типів шкіри

Поєднання натуральних компонентів "Косметичних подушечок" зі сметаною та рослинними оліями забезпечує розгладжування зморшок і відновлення функцій шкіри.

Рецепт маски "Для відновлення сухої та нормальної шкіри обличчя, шиї та декольте"

Поєднання рослинних олій з "Косметичними подушечками" забезпечить підтримку і відновлення функцій шкіри обличчя, шиї та області декольте. Для нормальної і сухої шкіри.

Рецепт маски "Для зняття запальних процесів"

«Косметичні подушечки» у поєднанні з кефіром та овочами сприяють зняттю запальних процесів на шкірі. Для усунення проблем шкіри в домашніх умовах.

Рецепт маски "Омолоджуюча маска для втомленої, схильної до сухості шкіри"

Фруктово-рослинна маска з використанням "Косметичних подушечок" відновлює функції сухої та втомленою шкіри, надає їй здорового й свіжого вигляду.

 Copyright © 2019 Mirelin  Rights Reserved.