^Наверх!

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
 

103890908 morshini3

Поява на обличчі зморшок засмучує кожну жінку, незалежно від віку. Проте, перш, ніж сумувати і думати, що все втрачено, слід розібратися у причинах їх появи та знайти ефективні способи зарадити цьому.
Як стверджують косметологи, причини появи зморшок можуть бути різними: дегідратація та сухість шкіри, вікове зниження кількості колагену та еластину,  особливості міміки кожної людини, вплив негативних факторів довкілля.
Наша шкіра, як і усі інші органи, потребує великої кількості води. І їй зовсім не достатньо ранкового та вечірнього умивання. Важливо, щоб клітини шкіри утримували вологу. В цьому їм допомагають жирові молекули, що містяться у кремах для обличчя та тіла. Особливо корисними є зволожуючі креми, які також насичують клітини вологою. На це слід звернути увагу
 насамперед власницям сухої шкіри. І ще - віримо ми у це чи не віримо, але якщо пити достатню кількість води, наша шкіра виглядає значно молодшою і здоровішою.
Вікове зниження кількості колагену та еластину призводить до зниження пружності й еластичності шкіри. Слід враховувати, що косметичні засоби з колагеном зовсім не насичують шкіру цією речовиною. Молекули колагену занадто великі, щоб проникати всередину. Значно краще отримувати колаген із продуктами харчування: морською рибою, ламінарією, білковими продуктами рослинного походження. Щоденне вживання овочів та фруктів сприяє виробленню колагену н
ашим організмом.
Також слід пам’ятати, що яскраве сонце і вітер викликають фото старіння, причому цей процес набагато легше попередити, ніж боротися з наслідками. На сьогодні косметична промисловість пропонує  достатній вибір засобів з УФ фільтрами. Тому перед виходом з дому, особливо якщо плануєте перебувати на відкритому сонці, обов’язково скористайтеся сонцезахисними засобами.
Регулярне використання масок для обличчя забезпечить шкіру усіма необхідними речовинами, які допоможуть надовго зберегти її молодість.
І ще: незважаючи на те, що від посмішок утворюються невеличкі зморшки - все одно посміхайтеся!
 

Add comment


Security code
Refresh

 Copyright © 2019 Mirelin  Rights Reserved.