^Наверх!

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
 

images22

Область середини лоба, носа та підборіддя зазвичай називають Т-зоною. Вона приносить багато клопоту саме тим, у кого жирна шкіра. Коли справа доходить до макіяжу, починають з'являтися приховані проблеми. Тому дуже важливо навчитися правильно за нею доглядати.
Головне правило догляду за Т-зоною - ретельне очищення. Не використовуйте для цієї мети засоби на основі спирту. Обмежтеся умиванням м'яким очищуючим засобом два рази на день. Більш часті умивання можуть спровокувати подразнення шкіри або дати їй сигнал виробляти більше жиру. При покупці засобу для очищення вибирайте спеціальні лінії для жирної шкіри, які ніжно очищають обличчя від забруднень і відмерлих клітин.
Крім того, жирну шкіру обов'язково потрібно зволожувати, інакше вона стає сухою, а сухість запускає процес вироблення додаткової кількості жиру для її зволоження. При виборі зволожуючого засобу звертайт
е увагу на продукти на водній основі, гелеподібні або у вигляді лосьйонів, без вмісту олій. Якщо у вас шкіра комбінована, тоді наносьте даний зволожуючий засіб лише на Т-зону, а на решту шкіри обличчя - засіб з більш щільною консистенцією (наприклад, крем).
Користуйтеся силою масок. Хороший ефект надають спеціальні маски для жирної шкіри. Добре себе зарекомендували в даному випадку маски з вівсянки або глини, які легко можна приготувати в домашніх умовах. Спробуйте матуючі серветки: після нанесення макіяжу на жирну шкіру в Т-зоні, дуже часто з'являється блиск. Замість того, щоб приховати його додатковим шаром макіяжу, краще візьміть і видаліть саму причину. Використовуйте матуючі серветки: промокніть надлишки жиру - і блиску, наче й не було!
Відомі візажисти власницям жирної шкіри для фіксації макіяжу рекомендують відмовитися від розсипчастої пудри і використовувати тільки компактну. Щоб зафіксувати макіяж, придивіться до компактної пудри на мінеральній основі. Крім того, фахівці рекомендують уникати застосування кремових основ або рум
'ян, які просто можуть сповзати з жирної шкіри.
Використовуйте в процесі нанесення щоденного макіяжу матову основу, яка не містить жиру. Вибравши для себе правильну основу, ви продовжите для своєї жирної шкіри час, протягом якого макіяж зможе триматися 
на обличчі.
Не забувайте про праймери. Перед тим, як наносити макіяж, нанесіть на шкіру праймер. Ця невелика зміна в процесі нанесе
ння макіяжу створює колосальну різницю в тому, наскільки добре лягає макіяж, і наскільки д
овго він тримається.
Хоча запропоновані поради та секрети догляду за Т-зоною обличчя здаються досить простими, вони роблять свою роботу «на відмінно». Володаркам жирної шкіри іноді це здається нестерпною ношею, але, використовуючи рекомендації фахівців, ви зможете виробити для себе комплекс дієвих методів для усунення небажаних проявів жирної шкіри.

Add comment


Security code
Refresh

 Copyright © 2019 Mirelin  Rights Reserved.